Vastüdő a Fészbúkon

Vastüdő on Facebook

Utolsó kommentek

• Csk: @Ifjúsági Diabétesz Blog: Köszönjük! Reméljük, sikerült nyerni! (2014.11.19. 12:54) Továbbra is lejtőn
  • Ifjúsági Diabétesz Blog: majd legközelebb jobb lesz! mi se nyertünk sajnos, de utolsó fordulóban próbálunk egyet előzni! Ha... (2014.11.14. 12:26) Továbbra is lejtőn
  • Csk: @csuzlee495: Nincs semmi gond! :) Csapatunk történelméből idézve: "A VASTÜDŐ-n sem kellett sokat g... (2012.06.01. 23:23) Sértés
  • csuzlee495: @Csk: Bocsi, hogy csak most reagálok. Tényleg véletlenül jött a vastüdő. Nem is rátok gondoltam, ... (2012.06.01. 20:22) Sértés
  • sosemondd: Kalaplengetés, stand-up ovation, leborulás! Óriási volt, sajnálom, hogy kihagytam! Bravó, Csabi! ;) (2012.05.20. 20:09) Mint kés a vajban - Tornagyőztes a Vastüdő
  • Utolsó 20

No one likes us

Nincs védelem, van vereség

2011.11.08. 01:10 Csk

Hétfő este a harmadik helyen álló Lövés FC ellen lépett pályára a Csapat. Ezzel az ellenféllel tavaly már játszottunk, sikerült is nyerni. Ebben a szezonban viszont nagyon jól játszik a Lövés, ennek is köszönhető, hogy a harmadik helyen állnak. Már a mérkőzés előtt tudtuk, hogy csak két cserénk lesz, de az utolsó pillanatban még Balázs is lebetegedett. Rajsnak ezúton is köszönjük!

Rajs - Branko, Bö - Vércse, Csabi összeállítással kezdtünk, Zoli és Tusy melegítettek, Peti pedig az ellenfél taktikáját próbálta minél gyorsabban megfejteni. Megpróbáltuk tudatosan átadni a területet, ami az egyéni hibáknak köszönhetően csak részben sikerült. Ellenfelünk több lövést is megeresztett, de ezek elkerülték a kapunkat. Azonban egy szögletet rosszul reagáltunk le, így a röviden érkező fehér mezes a lábak között a hosszúba gurított... Rajsnak esélye sem volt... (0-1). A gól nem tört össze minket, így továbbra is brusztoltunk, mentünk előre, ennek gól lett az eredménye. Branko meghúzta a bal szélen, centerezett, Zoli érkezett, de védője megelőzte. Azonban szerencsénkre a saját kapujába továbbította a lasztit, öngól (1-1). Az egálnak köszönhetően felpörögtek az események. Sajnos hátul nem figyeltünk eléggé és újra vezetett az ellenfél (1-2). Mi sem akartunk lemaradni, így Branko lövése még kijött a kapusról, a leggyorsabban eszmélő Vércse megduplázta góljaink számát (2-2). Újbóli egyenlítésünk megzavarta az ellenfelet... Kapufát rúgtunk, a kipattanót Tusy visszalőtte, Zoli pedig egy átvétel után elrúgta a kapus mellett, megszereztük a vezetést (3-2)! Még magasabb fordulatszámra kapcsolt a Lövés. Abban bíztunk, hogy kibírjuk a szünetig, nem sikerült (3-3)...

A fordulást követően egy pár percig tartottuk az X-et, de ahogy bekaptuk az újabb gólt, elment a meccs (3-4)... Éreztük, hogy itt már nem lesz újabb fordulat..., annak ellenére, hogy elől több ziccert is kihagytunk... Mivel csődöt mondott a védekezés, így gyors egymásutánban megkaptuk az 5-et és a 6-at. Elszálltak pontszerzési álmaink! A félidő utolsó harmadában a Lövés FC kapusa beleért egy hazaadásba, öngól, így feljebb kapaszkodtunk (4-6). A maradék időben itt is, ott is voltak helyzetek, de a dekoncentráltság minden játékosra átragadt, így maradt az eredmény.

A mérkőzés legjobb Vastüdő játékosa: G. Úr.

Nagyon bíztam legalább a pontszerzésben, mert ezt a csapatot ismertük, ennek ellenére a saját fegyverünkkel győztek le minket. Az első félidővel többé-kevésbé elégedett vagyok, pláne a három rúgott gólunkkal. Sajnos a második félidő értékelhetetlen. Egy gólos hátrányban úgy éreztem, hogy a fiúk feladták a harcot, így már csak kozmetikázni tudtunk az eredményen. A legnagyobb probléma az volt, hogy már a félpályánál elvesztettük a labdát, így a Lövés támadói szinte ráestek a védelmünkre. Innentől kezdve minden tőlünk telhetőt megteszünk, de ez már nem rajtunk múlik... Hajrá Vastüdő! — nyilatkozta a manager.

Még egyszer köszönet G-nek és Petinek, hogy minden gondjuk, problémájuk ellenére kilátogattak a meccsre!

Reméljük, hogy a fiúk most már mind a három meccset behúzzák!