Vastüdő a Fészbúkon

Vastüdő on Facebook

Utolsó kommentek

• Csk: @Ifjúsági Diabétesz Blog: Köszönjük! Reméljük, sikerült nyerni! (2014.11.19. 12:54) Továbbra is lejtőn
  • Ifjúsági Diabétesz Blog: majd legközelebb jobb lesz! mi se nyertünk sajnos, de utolsó fordulóban próbálunk egyet előzni! Ha... (2014.11.14. 12:26) Továbbra is lejtőn
  • Csk: @csuzlee495: Nincs semmi gond! :) Csapatunk történelméből idézve: "A VASTÜDŐ-n sem kellett sokat g... (2012.06.01. 23:23) Sértés
  • csuzlee495: @Csk: Bocsi, hogy csak most reagálok. Tényleg véletlenül jött a vastüdő. Nem is rátok gondoltam, ... (2012.06.01. 20:22) Sértés
  • sosemondd: Kalaplengetés, stand-up ovation, leborulás! Óriási volt, sajnálom, hogy kihagytam! Bravó, Csabi! ;) (2012.05.20. 20:09) Mint kés a vajban - Tornagyőztes a Vastüdő
  • Utolsó 20

No one likes us

Pontot érdemeltünk volna...

2011.10.04. 00:35 Csk

A három vereséggel rajtoló Csapatunk nehéz feladat előtt állt, hiszen a tabellát imponáló gólkülönbséggel vezető ELTE-ÁJK volt az ellenfél. Nem volt meg a teljes keret: Csabi és Wundi nem tudott jönni, Balázs pontos érkezésében bízni kellett, Zoli késett. Réka pontosan érkezett, a jelenlétét ezúton is köszönjük! Meglepődtünk, mert úgy gondoltuk, hogy ellenfelünknek hosszú a kispadja, ehhez képest csere nélkül és „vészkapussal” játszottak.

Balázs - Pali - Branko, Vércse - Bö felállással indítottunk, Peti és Tusy voltak a cserék. Az már a mérkőzés első perceiben látszott, hogy technikailag nagyon képzett az ellenfél mindegyik játékosa, ezért a már bevált taktikát alkalmaztuk. Nagyon jól védekeztünk, minden szorosan követte emberét és kontráztunk. Kiegyenlített játék folyt a pályán, természetesen sokszor mi futottunk a labda után, ám ennek ellenére meglepően sok (gól)helyzetet tudtunk kialakítani. Szinte minden játékosunk került olyan szituációba, hogyha jobban összpontosít, akkor meg tudjuk szerezni a vezetést. Nem sikerült... Az ÁJK-nak, ami nem ment felállt védelem ellen, az ment kontrából. Szögletet végeztünk el, labdát szereztek és kihasználták a ziccert (0-1). Nem törtünk meg, de a bekapott gól érezhetően megfogta a csapatot. Nem is sikerült nagyon helyzetbe kerülnünk a félidő végéig.

A második félidőnek újult erővel vágtunk neki, éreztük, hogy lehet keresnivalónk. Egy kicsit feljebb toltuk a védekezést, de hátul résen kellett lennünk, mert az ellenfél több veszélyes szituációt alakított ki. Az ellenfél védekező harmadában viszont nem nagyon tudtunk labdát szerezni, így esetlegessé vált a támadójátékunk. Balázsnak köszönhetően nem nőtt a különbség, többször akadt dolga és egy alkalommal hatalmas ziccert fogott. Ez minket pörgetett fel, ugyanis egy jól begyakorolt szögletvariáció végén Peti egyenlített (1-1). Csak sikerült! Ebben a periódusban egyenlő ellenfeleli voltunk az ELTE-nek, de a vezetést nem tudtuk megszerezni. Sajnos hátul elváltottuk egymást, a támadó pedig kisodródva a hosszúba lőtte a labdát (1-2). Rögtön időt kértünk, a Csapat megbeszélte a taktikát, de... A maradék három percben emberelőnybe kerültünk, de az ÁJK jól tördelte a játékot, így az egyenlítés nem sikerült. Pedig pontot érdemeltünk volna...

A mérkőzés legjobb Vastüdő játékosa: Peti.

Nagyon sajnálom a srácokat, hiszen mindent megtettek. Azt mindenki láthatta, hogy ellenfelünk egyénileg sokkal képzettebb, de a bajnokság kezdete óta ma játszottunk a legjobban. Egy-két megbeszélt dolgot nem tartottak be a játékosok. Minden tiszteletem az ellenfél játékosáé, aki beállt a kapuba, de ma naggyá tettük. Sajnos elég volt egy védekezési hiba és elvesztettük a nagy nehezen megszerzett pontot. Viszont ma sikerült egy ismert szögletvariációnk, aminek nagyon örülök. Ebből a játékból lehet építkezni, csak most már ideje lenne, ha a győzelem ösvényére tudnánk lépni... - nyilatkozta a manager.

Reméljük, hogy már a következő héten teljesülnek a mester szavai!