Vastüdő a Fészbúkon

Vastüdő on Facebook

Utolsó kommentek

• Csk: @Ifjúsági Diabétesz Blog: Köszönjük! Reméljük, sikerült nyerni! (2014.11.19. 12:54) Továbbra is lejtőn
  • Ifjúsági Diabétesz Blog: majd legközelebb jobb lesz! mi se nyertünk sajnos, de utolsó fordulóban próbálunk egyet előzni! Ha... (2014.11.14. 12:26) Továbbra is lejtőn
  • Csk: @csuzlee495: Nincs semmi gond! :) Csapatunk történelméből idézve: "A VASTÜDŐ-n sem kellett sokat g... (2012.06.01. 23:23) Sértés
  • csuzlee495: @Csk: Bocsi, hogy csak most reagálok. Tényleg véletlenül jött a vastüdő. Nem is rátok gondoltam, ... (2012.06.01. 20:22) Sértés
  • sosemondd: Kalaplengetés, stand-up ovation, leborulás! Óriási volt, sajnálom, hogy kihagytam! Bravó, Csabi! ;) (2012.05.20. 20:09) Mint kés a vajban - Tornagyőztes a Vastüdő
  • Utolsó 20

No one likes us

Csodálatos huszonöt perc

2015.02.11. 11:52 Csk

Hétfő délután azzal a problémával szembesültünk, hogy kapusunk lázas betegen fekszik otthon, így nem tud védeni a Paksi Halászlé ellen. Nagy nehézségek árán sikerült halóőrt kerítenünk és végre többen is el tudtak szakadni, így három cserével álltunk ki a mérkőzésre.

Minő meglepő az első helyzetet ellenfelünk követte el, de reflexmozdulattal védett kapusunk. Labdabirtoklásban nem tudtunk a paksiak fölé nőni, de ez nem okozott számunkra problémát, mert ez nem tartozik erősségeink közé. A Halászlé egyre-másra lőtte át védelmünket, de vagy a portás, vagy egy Vastüdő-láb mindig megoldotta a problémát. Óriási kidobás, Csabitól megijed a PH-hálóőr, így csatárunk az üres kapuba gurít (1-0). Gólt rúgtunk!!! Emberemlékezet óta nem történt olyan, hogy mi szereztük meg a vezetést! Egy kicsit megráncigáltuk az oroszlán bajszát, aki nagyobb fordulatra kapcsolt, de ez is csak számunkra jött jól. Magas labdabirtoklás, növekvő nyomás, átlövés, helyzet - Vastüdő gól! Szinte lemásoltuk az első gól előtti szituációt: óriási kidobás, Laci elpöcköli a labdát a rárontó kapus mellett, ami elgurult volna a kapu előtt, de tökéletesen ütemben érkezett Áron, aki megduplázta előnyünket (2-0). Transzba került a Csapat, hiszen percek alatt majdnem annyi gólt szereztünk, mint ebben a szezonban összesen. Sikerült is egy fantasztikus félidőt produkálni!

A második félidő elejének első percei szokásos Vastüdő-stílusban teltek. Labdajáratásba kezdett az ellen, mi pedig nyomoztuk a bogyót. Sajnos csak idő kérdése volt, mikor törik fel védelmünket... Erre nem is kellett sokáig várni: egy az egyben megoldott szituáció és már szépített a Paksi Halászlé (2-1). Mintha egy kicsit megtörtünk volna, ezt pedig kihasználta az ellen és percek alatt berámolt még vagy három gólt. Volt köztük peches, szép és vitatható is, de a lényegen ez nem változtat! Mire időt kértünk már 5-2-re mentek, ekkor volt még hátra vagy tíz perc. Ezt sikerült lehoznunk 1-1-re. Gólunkat egy szép egyéni akció végén Áron szerezte, aki ezzel a találattal a házi góllövőlista elejére került.

VT-barométer - felkészülési időszakban nem osztályozunk.

„Fantasztikus első félidőt produkáltunk. Az ellenfél támadásait megfojtó védekezés, pontos passzok, gyilkos támadásbefejezés. Mit nem adtunk volna ekkor, ha az első félidő végén berekesztették volna a mérkőzést... Sajnos nem így történt, így a második félidőben pedig bekövetkezett az amitől féltől: ami elromolhat, az el is romlik! Fejben nem bírtuk azt a tempót, így várható volt, hogy megfordítják a mérkőzést. Azonban a három rúgott gól mindenképpen pozitívum, így dolgozunk tovább! Hajrá Vastüdő!” - mondta az assistant manger.

Köszönjük a Budai Zónázónak a jelenlétét!

Hajrá Vastüdő!

Vastüdő Sajtószolgálat

Szólj hozzá!

Címkék: hírek beszámoló tájékoztató vereség szurkolók téli bajnokság Paksi Halászlé