Vastüdő a Fészbúkon

Vastüdő on Facebook

Utolsó kommentek

• Csk: @Ifjúsági Diabétesz Blog: Köszönjük! Reméljük, sikerült nyerni! (2014.11.19. 12:54) Továbbra is lejtőn
  • Ifjúsági Diabétesz Blog: majd legközelebb jobb lesz! mi se nyertünk sajnos, de utolsó fordulóban próbálunk egyet előzni! Ha... (2014.11.14. 12:26) Továbbra is lejtőn
  • Csk: @csuzlee495: Nincs semmi gond! :) Csapatunk történelméből idézve: "A VASTÜDŐ-n sem kellett sokat g... (2012.06.01. 23:23) Sértés
  • csuzlee495: @Csk: Bocsi, hogy csak most reagálok. Tényleg véletlenül jött a vastüdő. Nem is rátok gondoltam, ... (2012.06.01. 20:22) Sértés
  • sosemondd: Kalaplengetés, stand-up ovation, leborulás! Óriási volt, sajnálom, hogy kihagytam! Bravó, Csabi! ;) (2012.05.20. 20:09) Mint kés a vajban - Tornagyőztes a Vastüdő
  • Utolsó 20

No one likes us

Amikor egyszerűen rosszak vagyunk

2013.03.06. 15:36 Csk

Kedd este a Téli Bajnokság utolsó fordulójában a Forza Bázzz ellen lépett pályára Csapatunk. Számunkra végeredményben nem volt tétje ennek a meccsnek, mert győzelem esetén csak szerencsével tudtunk volna feljebb lépni, míg hátra nem nagyon kellett tekinteni. Azt már a meccs előtt megtudtuk, hogy a Mi Mozink Ti Mozitok győzött, így ők gk. által megelőzhetnek minket. Végre valahára G is bemutatkozhatott Csapatunkban!

Az már a meccs kezdeti szakaszában kiderült számunkra, hogy a kék mezesek sokkal jobbak, mint amit a tabellán elfoglalt helyezésük mutat. Gyorsak, technikásak és még összjátékban sem rosszak. Azonban az ellenfél méltatása mellett meg kell említenünk, hogy a mi Csapatunk egyszerűen nem állt össze. Mindenki futott össze-vissza, nem voltak pontos passzaink és védekezésünket darabokra szedte a Forza Bázzz. Ennek köszönhetően gyorsan bekaptuk az első gólt, majd röviddel később a másodikat. Már pont időt akartunk kérni, amikor megkaptuk a harmadikat is. Na ez azért hidegzuhany (0-3)! Elöl semmi sem sikerült: kettő az egyben, három az egyben vezettük a labdát az ellenfélre, de az utolsó passzokba hiba csúszott... A félidő (és a mérkőzés) pozitívuma G pályára lépése volt!

A második félidő ugyanúgy folytatódott, mint az első félidő. A ritmust még mindig kerestük, de most ránk nem volt érvényes a mondás. A Forza Bázzz játékosai kezdték elveszteni gyorsaságukat, így egyre többször kerültünk gólhelyzetbe, de ezen a meccsen semmi sem akart összejönni. Nálunk kimaradt, náluk bement! Pali olyan szerencsétlenül ért bele a labdába, így már 0-4. Persze itt nem állt le az ellen, így rövid időn belül még egy góllal terhelték meg hálónkat. Már mindenki a hármas sípszót várta, így a meccs vége felé még többször jutottunk el a kékek kapujáig, míg végre Áron meg tudta szerezni a becsületgólunkat (1-5).

A mérkőzés legjobb Vastüdő játékosa: G.

Ezt a meccset el kell felejteni! Szerencsére ez volt az utolsó meccsünk, így az eredmény szinte nem is számít. Összességében jó felkészülésnek ítélem ezt a bajnokságot! Persze volt nagyon rossz meccsünk és csak rossz meccsünk, de arattunk bravúrgyőzelmet és voltak szép passzaink. Remélem, hogy ebben a bajnokságban tanultak meg fognak látszani a tavaszi szezonban! Hajrá Vastüdő! - mondta a manager.

Köszönjünk Szurkolóink egész bajnokságban végzett tevékenységét!