Vastüdő a Fészbúkon

Vastüdő on Facebook

Utolsó kommentek

• Csk: @Ifjúsági Diabétesz Blog: Köszönjük! Reméljük, sikerült nyerni! (2014.11.19. 12:54) Továbbra is lejtőn
  • Ifjúsági Diabétesz Blog: majd legközelebb jobb lesz! mi se nyertünk sajnos, de utolsó fordulóban próbálunk egyet előzni! Ha... (2014.11.14. 12:26) Továbbra is lejtőn
  • Csk: @csuzlee495: Nincs semmi gond! :) Csapatunk történelméből idézve: "A VASTÜDŐ-n sem kellett sokat g... (2012.06.01. 23:23) Sértés
  • csuzlee495: @Csk: Bocsi, hogy csak most reagálok. Tényleg véletlenül jött a vastüdő. Nem is rátok gondoltam, ... (2012.06.01. 20:22) Sértés
  • sosemondd: Kalaplengetés, stand-up ovation, leborulás! Óriási volt, sajnálom, hogy kihagytam! Bravó, Csabi! ;) (2012.05.20. 20:09) Mint kés a vajban - Tornagyőztes a Vastüdő
  • Utolsó 20

No one likes us

Összeomlás

2011.09.20. 00:51 Csk

A 2. fordulóban egy újabb újonccal játszott csapatunk, Kelly hősei fc tavaly még egy osztállyal lejjebb szerepeltek, ott egy értékes harmadik helyet szereztek. Egész hétfőn az eget kémleltünk és bíztunk benne, hogy a meccs végéig megússzuk az esőt, sajnos ez nem jött össze... Az időnek is köszönhetően csak Réka jött el a mérkőzésre, amit ezúton is köszönünk!

A felhőszakadásban a szokásos Csapattal vettük fel a harcot: Balázs - Pali - Branko, Zoli - Vércse, míg Bö, Csabi és Tusy az oldalvonal mellett ázott. Tapogatózva indult a mérkőzés, de az már ekkor látszott, hogy a vizes pálya nem nekünk fekszik, elől nem tudtuk megtartani a labdát. Szerencsére hátul magabiztosan állta a rohamokat a védelem, kialakított helyzetre nem is emlékszünk. A vizes talajon benne van a fault játékban, így egy szabadot kihasználva előnybe került az ellenfél (0-1). A gól nem törte össze a játékosokat, mentünk előre, de továbbra sem találtuk a ritmus, nem tudtuk megtartani a labdát az ellenfél harmadában. Egy ilyen elvesztett labdával megindultak Kellyék és a létszámfölényt kihasználva megduplázták előnyüket (0-2).

A második félidő elején megpróbáltunk támadni, de egy védekezési szarvashiba tönkretette minden pontszerzési álmunkat. Sikerült az ellenfél támadóját a kapunk közelébe engedni, miközben a hatoson belül 3(!) játékosunk tartózkodott (0-3). Hiába kértünk rögtön időt, ez már nem segített... Kaptunk öngólt, lefordulásgólt... Nemcsak a játékosok, hanem a tudósítók sem figyeltek oda, így 0-5-tel vagy 0-6-tal végződött a rémálom (a hivatalos jegyzőkönyvből majd kiderül...).

A mérkőzés legjobb Vastüdő játékosa (most kivételesen egy szurkolót választottunk): Réka.

Az eredményre és a játékra való tekintettel a Csapat vezetősége nyilatkozatstopot rendelt el.

A vesztes mérkőzés után a vezetők és a játékosok zárt ajtók mögött, megbeszélést tartottak. Sajnos erről nincsenek információink!

Rékának még egyszer köszönjük a megjelenést!