Vastüdő a Fészbúkon

Vastüdő on Facebook

Utolsó kommentek

• Csk: @Ifjúsági Diabétesz Blog: Köszönjük! Reméljük, sikerült nyerni! (2014.11.19. 12:54) Továbbra is lejtőn
  • Ifjúsági Diabétesz Blog: majd legközelebb jobb lesz! mi se nyertünk sajnos, de utolsó fordulóban próbálunk egyet előzni! Ha... (2014.11.14. 12:26) Továbbra is lejtőn
  • Csk: @csuzlee495: Nincs semmi gond! :) Csapatunk történelméből idézve: "A VASTÜDŐ-n sem kellett sokat g... (2012.06.01. 23:23) Sértés
  • csuzlee495: @Csk: Bocsi, hogy csak most reagálok. Tényleg véletlenül jött a vastüdő. Nem is rátok gondoltam, ... (2012.06.01. 20:22) Sértés
  • sosemondd: Kalaplengetés, stand-up ovation, leborulás! Óriási volt, sajnálom, hogy kihagytam! Bravó, Csabi! ;) (2012.05.20. 20:09) Mint kés a vajban - Tornagyőztes a Vastüdő
  • Utolsó 20

No one likes us

Ennyi nem volt közte...

2011.03.29. 00:12 Csk

Tegnap este Csapatunk a listavezető Grund FC ellen lépett pályára. Tavaly már játszottunk velük, így meg kellett próbálnunk kiköszörülni a csorbát. Sajnos Wundi és Vércse nem tudott megjelenni a találkozón, de így is volt négy cserénk. A Tábor a múlt heti vereség miatt - tüntetőleg - távol maradt!

Balázs - Pali - Branko, Zoli - Bö összeállítással kezdtünk Peti, Áron, Csabi és Tusy a pálya mellett melegítettek. Tudtuk, hogy mire számíthatunk az ellenfél részéről, ennek ellenére tapogatózással teltek az első percek. Azonban egy szélről belőtt labdát a hosszú érkező - hosszú lábú - csatár értékesített (0-1). Próbáltuk rendezni sorainkat, de az előretörő játékost nem tudtuk lebirkózni és ő ezt egy újabb góllal hálálta meg (0-2). A hátrány tudatában átvettük az irányítást. Kapufáink és helyzetecskéink voltak, de a kapus védései vagy a szerencse megakadályozott minket a szépítésben. Már vártuk a szünetet, hogy újult erővel vessük magunkat a küzdelembe, de hátul egy pillanatra nem figyeltünk ennek pedig egy újabb kapott gól lett az ára (0-3). Ezt el kellett volna kerülni!

A második félidő az elsőben megszokott koreográfia szerint zajlott. Ők berúgták a helyzeteket, mi nem! Egész hosszú ideig tudtuk tartani a félidei eredményt, de elől nem boldogultunk. A szerencse ma nem állt mellettünk! Több helyzetben is úgy úszta meg a gólt a Grund FC, hogy kapusuknak köze sem volt a labdához, mégis valahogy beleért és így a laszti a gólvonal előtt állt meg (egyik oldalon bravúr, másik oldalon pech). Míg mi így szenvedtünk, ellenfelünk kihasználva védelmünk megingásait újabb két gólt szerzett és jó pár ziccert kihagyott. Közben kapusunk sárgát kapott, mert a hatoson kívül kézzel hárított. Elől semmi sem akart sikerülni, de mi az idő előrehaladtával beletörődtünk a súlyos zakóba. Az utolsó kapott gól egy szögletből született, ami szerencsétlenül pattant meg az egyik védőnkön és kapusunk már nem tudott hárítani (0-6). Itt megint visszatérhetünk a szerencsére, mert az ellenfél kapuja előtt az így pattanó labda nem a hálóban kötött ki. Ezzel történelmünk első olyan meccsét játszottuk, ahol nem tudtunk az aktuális ellenfél kapujába találni.

A mérkőzés legjobb Vastüdő játékosa: Balázs.

Aki nem látta ezt a meccset azt mondhatja, hogy közünk nem volt a pályán történtekhez. A 0-6 mindenképp ezt sugallja. Ennyi nem volt a két csapat között! Az tény, hogy valószínűleg úgyis kikapunk, ha bemennek a helyzetek, de így elég csúnya lett. Mai játékunk alapján három góllal jobb volt a Grund FC, de nem hattal. Megint csak azt tudom mondani, hogy a helyzeteket be kell lőni, de ugyanakkor a jobbtól tanulni kell. Azt mindenki tudja, hogy a futós csapatok ellen nekünk valami miatt nagyon nem megy. Ez pedig - pláne 4+1-ben - szinte mindig visszaüt! Talán a Pindúr Pandúrok ellen volt az a meccs, amikor olyan kvalitással rendelkező együttest tudtunk legyőzni, mint a mai ellenfelünk. A szerencse ma nagyon nem akarta megfogni a kezünket. Más lett volna 0-2-vel fordulni, de nem figyeltünk az első félidő végén. Persze a sportban nincs volna! Jövő héten egy újabb nehéz feladat előtt állunk, de most már elő kell húznunk valamit a kalapból, ha nem akarunk kiesni! Hajrá Vastüdő! - nyilatkozta a manager.

Sajnos a mexikói eredmény után a Tábor - valószínűleg - tovább folytatja a bojkottot!

Már ismert eredmény: FC Sördögök - Aljas HFC 10-3 (6-2)