Vastüdő a Fészbúkon

Vastüdő on Facebook

Utolsó kommentek

• Csk: @Ifjúsági Diabétesz Blog: Köszönjük! Reméljük, sikerült nyerni! (2014.11.19. 12:54) Továbbra is lejtőn
  • Ifjúsági Diabétesz Blog: majd legközelebb jobb lesz! mi se nyertünk sajnos, de utolsó fordulóban próbálunk egyet előzni! Ha... (2014.11.14. 12:26) Továbbra is lejtőn
  • Csk: @csuzlee495: Nincs semmi gond! :) Csapatunk történelméből idézve: "A VASTÜDŐ-n sem kellett sokat g... (2012.06.01. 23:23) Sértés
  • csuzlee495: @Csk: Bocsi, hogy csak most reagálok. Tényleg véletlenül jött a vastüdő. Nem is rátok gondoltam, ... (2012.06.01. 20:22) Sértés
  • sosemondd: Kalaplengetés, stand-up ovation, leborulás! Óriási volt, sajnálom, hogy kihagytam! Bravó, Csabi! ;) (2012.05.20. 20:09) Mint kés a vajban - Tornagyőztes a Vastüdő
  • Utolsó 20

No one likes us

Sansztalanul

2011.03.21. 23:55 Csk

Ma este Csapatunk a B. Ligából kiesett és az első fordulóban sima győzelmet arató FC Sördögök voltak. Sajnos egyéni problémák miatt nem tudott pályára lépni Wundi és Peti, de a Tábor képviseletében - időben érkezve - G Úr tiszteletét tette. Abban biztosak voltunk, hogy egy nagyon erős csapat lesz az ellenfelünk. Ez sajnos be is igazolódott...

Balázs - Pali - Branko, Vércse, Zoli összeállítással kezdtünk, míg Áron, Csabi, Bö és Tusy a kispadon melegítettek. Már elöljáróban leszögezzük, hogy ez egy katasztrofális félidő volt (talán történelmünk legrosszabb félideje)! Mindenki mindenhol hibázott. Sorra kaptuk a gólokat, így mire feleszméltünk már 5-0 volt oda. HIDEGZUHANY!!! Azt kell mondanunk, hogy nem kidolgozott akciókból kerültünk hátrányba, hanem egy-egy eladott labda a saját térfelünkön vagy a félpályán. Az ellenfél védelmét nem próbáltuk átlőni, hanem mindig egy csellel többet csináltunk és ez már nem fért bele... Így pedig minden támadásuk 2 az 1-ben történt és góllal végződött. Örülhetünk, hogy öttel megúsztuk!

A második félidő már valamivel kiegyenlítettebb volt, de ebben a játékrészben sem tudtuk megszorítani az FC Sördögöket. Pozitívum, hogy elől most már valamivel jobban sikerültek az utolsó passzok. Egy védelmi hibát Vércse kihasznált, így megszületett a becsületgólunk (1-5). A mi védekezésünk egy fokkal jobb volt, mint az első félidőben (annál nem nehéz jobbat produkálni), de így sem úsztuk meg gólok nélkül. 1-7-nél már csak a becsületünkért játszottunk. Balázsnak így is volt több nagy bravúrja és néhány Sördögök lövés csak centikkel kerülte el a kapufát. Tusy egy letett labdával jól indította Bö-t, aki középre passzolt az üresen érkező Áron-nak, aki nem hibázta el a ziccert (2-7). Ötven perc alatt ez volt az egyetlen valamire való támadásunk. Összességében csak annyit tudunk elmondani a mai mérkőzésről, hogyha legjobb formánkat hozzuk, akkor és csak akkor - talán - szoros meccset (ebben a győzelem is benne lehetett volna...) játsszunk! A mérkőzés lefújását követően még egy pozitívumot meg tudunk említeni, hiszen a Tábor két tagja (Bence és Marci) - egy kicsit késve... - is megérkezett.

A mérkőzés legjobb Vastüdő játékosa: G Úr (a Tábor tagja).

A mai ellenfelünk klasszisokkal jobb volt nálunk. Csak akkor lett volna esélyünk, hogyha egy Pindúrok vagy Curmisag elleni formát hozunk. Ez ritkán sikerül! Sajnos nem ez zavar a legjobban. Minden játékosunknak volt legalább egy hatalmas hibája, amit az ellenfél kegyetlenül kihasznált. Egyszerűen bealudtunk a meccs elején! Akkor elfogadnám ezt az eredményt, ha ők is 100%-ot nyújtottak volna. Az tény, hogy a mackós csatárukkal nem tudtunk mit kezdeni. Hihetetlen volt nézni, hogy mennyire jól tartja a labdát! Ennek a meccsnek az első félidejét - haladéktalanul - el kell felejteni, viszont ellenfelünk passzjátékot át kellene vennünk vagy legalább is megközelítenünk. Holnaptól már csak a következő ellenféllel foglalkozunk. Az sem lesz könnyebb, sőt..., de fűt minket a visszavágás vágya. Hajrá Vastüdő! - nyilatkozta a manager.

Reméljük, hogy ez csak egy kisiklás volt! A jobbtól nem szégyen kikapni, de tanulni kell belőle!