Vastüdő a Fészbúkon

Vastüdő on Facebook

Utolsó kommentek

• Csk: @Ifjúsági Diabétesz Blog: Köszönjük! Reméljük, sikerült nyerni! (2014.11.19. 12:54) Továbbra is lejtőn
  • Ifjúsági Diabétesz Blog: majd legközelebb jobb lesz! mi se nyertünk sajnos, de utolsó fordulóban próbálunk egyet előzni! Ha... (2014.11.14. 12:26) Továbbra is lejtőn
  • Csk: @csuzlee495: Nincs semmi gond! :) Csapatunk történelméből idézve: "A VASTÜDŐ-n sem kellett sokat g... (2012.06.01. 23:23) Sértés
  • csuzlee495: @Csk: Bocsi, hogy csak most reagálok. Tényleg véletlenül jött a vastüdő. Nem is rátok gondoltam, ... (2012.06.01. 20:22) Sértés
  • sosemondd: Kalaplengetés, stand-up ovation, leborulás! Óriási volt, sajnálom, hogy kihagytam! Bravó, Csabi! ;) (2012.05.20. 20:09) Mint kés a vajban - Tornagyőztes a Vastüdő
  • Utolsó 20

No one likes us

Sok mindent veszélyeztettünk

2015.10.14. 18:46 Csk

Kedd délután újabb futballmeccshez készülődtünk a „leggyorsabb emberünk” és egyik csatárunk nélkül, így csere nélkül maradtunk. Ellenfelünk a Futból Grundial nevű együttes volt. Egész nap nem esett, a csata előtt egy órával rákezdett, ami kitartott a végéig.

„Meglepő módon” védekezésre rendezkettünk be, így az FG csatárai ide-oda futkározva próbálták meg feltörni védelmünket, ami abban nyilvánult meg, hogy körbelövöldözték a kaput. Támadásnál sajnos eléggé szétnyúlt a Csapat, távol voltak a védők a csatárokról, így nem igazán tudtunk kialakítani veszélyes szituációtat. Ha mégis sikerült eljutni a kapuig, akkor egy láb mindig ott volt, így jó pár szögletet végezhettünk el eredmény nélkül. Aztán az egyik átlövés megpattant a blokkolni akaró védőnk lábán és védhetetlenül a bal alsóba csapódott (0-1).

A második félidőben feljebb toltuk a védekezésünket, párszor sikerült is megzavarni a Futból Grundial védelmét, de amíg nem találjuk el a kaput, addig nem is fogunk tudni gólt lőni. Ellenben hátul egy pillanatra kihagytunk és már kettővel mentek (0-2). Innentől fogva már nem volt veszítenivalónk és minden mindegy alapon nekiálltunk támadni. Több veszélyesnek induló átlövést is megeresztettek játékosaink, amit végül a pályát övező kerítés hárított. Persze nem adtuk fel, de ez már azzal járt, hogy kapusunk is rendszeresen az ellenfél térfelén tartózkodott, így óhatatlanul is összejött egy rossz passz, aminek köszönhetően az FG az üres kapuba rúgta a harmadikat (0-3). Időt kértünk, mert még hátravolt a mérkőzés majd negyede, de érdemben nem tudtunk változtatni játékunkon. Annyit azonban sikerült elérnünk, hogy a mérkőzés vége előtt egy perccel – végre valahára – egy átlövésünk Csabinak köszönhetően beakadt (1-3).

VT-barométer: 5.

A mai meccsben ennyi volt egy kicsivel jobb ellenfél ellen. Nem ártott volna, ha van cserénk, de talán nem ezen múlt, hanem azon, hogy nem ártana többször eltalálni a kaput és akkor talán még gólt is tudnánk szerezni. A három kapott gól ellenére ez az összecsapás egyértelműen az impotens támadójátékon ment el. Hajrá Vastüdő! – mondta az assitant manager.