Vastüdő a Fészbúkon

Vastüdő on Facebook

Utolsó kommentek

• Csk: @Ifjúsági Diabétesz Blog: Köszönjük! Reméljük, sikerült nyerni! (2014.11.19. 12:54) Továbbra is lejtőn
  • Ifjúsági Diabétesz Blog: majd legközelebb jobb lesz! mi se nyertünk sajnos, de utolsó fordulóban próbálunk egyet előzni! Ha... (2014.11.14. 12:26) Továbbra is lejtőn
  • Csk: @csuzlee495: Nincs semmi gond! :) Csapatunk történelméből idézve: "A VASTÜDŐ-n sem kellett sokat g... (2012.06.01. 23:23) Sértés
  • csuzlee495: @Csk: Bocsi, hogy csak most reagálok. Tényleg véletlenül jött a vastüdő. Nem is rátok gondoltam, ... (2012.06.01. 20:22) Sértés
  • sosemondd: Kalaplengetés, stand-up ovation, leborulás! Óriási volt, sajnálom, hogy kihagytam! Bravó, Csabi! ;) (2012.05.20. 20:09) Mint kés a vajban - Tornagyőztes a Vastüdő
  • Utolsó 20

No one likes us

Vereséggel felérő döntetlen

2013.12.17. 17:30 Csk

Hétfőn este a forduló nyitányaként lépett pályára Csapatunk az A.C. Mivan együttese ellen, akiket már egyszer megvertünk. Csak egy cserével tudtunk felállni és a managert is helyettesíteni kellett.

Balázs - Pali, Bö - Csabi, Áron összeállítással indítottunk, ellenfelünk vagy kettő percig csak három mezőnyjátékosból állt - ezt nem tudtuk kihasználni. Meglepően jól indítottunk, bár voltak pontatlanságaink, a megszokotthoz képest is több. Helyzeteket is ki tudtunk alakítani, de vagy az utolsó passzok voltak rosszak vagy a kapus védett. Védekezésben már ekkor is szellősebbek voltunk a múlt hetihez képest, de igazán nem volt izgulnivalónk. Eseménytelen időszak, cserejátékosunk még a sporival is eldumálgatott az oldalvonal mellett. Aztán egyszer csak nem figyeltünk egy szögletnél és a hosszún, üresen érkezett az egyik Mivanos és - bár Balázs beleért a lövésbe - megszerezte a vezetést (0-1). A gól nem vette el a kedvünket, továbbra is irányítottuk a játékot. Ha ellenfelünk betömörült, akkor átlövésekkel, ha labdát birtokoltak, akkor labdaszerzésekkel indultunk meg. Ez többször össze is jött, de az egyenlítés elmaradt... Még szerencsénk se volt, amikor már a kapuson is átvánszorgott a labda, azonban ő vissza tudott nyúlni és ezzel megakadályozta az egyenlítést...

A második félidőt két szóval tudnánk jellemezni: terített betli. A félidő 15-16 percét úgy játszottuk le, mint a mérgezett egerek... Futottunk, támadtunk, védekeztünk - ja azt nem! Egyszerűen semmi sem sikerült, még a passzok se. Pedig több olyan támadásunk is volt, amikor már Balázs is az ellenfél térfelén tartózkodott. Aztán persze labdát szerzett az ellen és reménykedtünk, hogy nem rúgnak gólt. Hét perccel a vége előtt időt kértünk, de csak egy fokkal lett jobb a helyzet. Aztán kettővel a vége előtt egy szép akció végén dühből megrúgta a labdát, ami a kapuban kötött ki, egyenlítettünk (1-1)! ...a végén ki tudtunk védekezni egy szabadrúgást - legalább veretlenek maradtunk!

VT-barométer: 5.

„A meccs egyetlen pozitívuma, hogy nem kaptunk ki. Az első félidőben legalább egy góllal kellett volna vezetnünk, ehelyett mi voltunk hátrányban. A második félidőben meg annak örülhettünk, hogy nem tömtek ki minket. Ennyi helyzetet nem lehet büntetlenül kihagyni. A fő probléma az volt, hogy még a sima passzokat se tudtuk normálisan átvenni. Szerencsénkre nagyon jókor jön a téli szünet, helyretesszük a csapatjátékot és ezt a meccset elfelejtjük! Hajrá Vastüdő!” - mondta az assistant manager.