Vastüdő a Fészbúkon

Vastüdő on Facebook

Utolsó kommentek

• Csk: @Ifjúsági Diabétesz Blog: Köszönjük! Reméljük, sikerült nyerni! (2014.11.19. 12:54) Továbbra is lejtőn
  • Ifjúsági Diabétesz Blog: majd legközelebb jobb lesz! mi se nyertünk sajnos, de utolsó fordulóban próbálunk egyet előzni! Ha... (2014.11.14. 12:26) Továbbra is lejtőn
  • Csk: @csuzlee495: Nincs semmi gond! :) Csapatunk történelméből idézve: "A VASTÜDŐ-n sem kellett sokat g... (2012.06.01. 23:23) Sértés
  • csuzlee495: @Csk: Bocsi, hogy csak most reagálok. Tényleg véletlenül jött a vastüdő. Nem is rátok gondoltam, ... (2012.06.01. 20:22) Sértés
  • sosemondd: Kalaplengetés, stand-up ovation, leborulás! Óriási volt, sajnálom, hogy kihagytam! Bravó, Csabi! ;) (2012.05.20. 20:09) Mint kés a vajban - Tornagyőztes a Vastüdő
  • Utolsó 20

No one likes us

Nem ért pontot a jó játék

2014.11.03. 11:08 Csk

Bloggazdánknak is köszönhetően eléggé elcsúsztunk a beszámolóval, így Szurkolóink elnézését kérjük. Ezt a csúszást kihasználva néhány nap szabadságot engedélyeztek maguknak a Vastüdő Sajtószolgálat munkatársai. Mivel nem friss és ropogós a Forza Bázzz elleni beszámoló, ezért most szinte csak a tények közlésére szorítkozunk.

A szokásos összeállítással, két cserével kezdtünk, Peti végre el tudott szabadulni, most viszont Laci nem. Fokozatosan vettük fel a ritmust, méltó ellenfelei voltunk a Forza Bázzz-nak, sőt megkockáztatjuk, hogy jobban is játszottunk. Ennek megfelelően Áron sunyi, lapos lövése a kapus lába alatt a hálóban landolt (1-0). Helyzetek itt is, ott is, de az eredmény nem változott a szünetig.

A második félidőben ott folytattuk, ahol az elsőben abbahagytuk, bár az ellenfél nagyobb fordulatszámra kapcsolt. Balázs kidobása után, Csabi egy leheletnyit beleér a lasztiba, ami az FB kapusát becsapva a hálóban landolt. Azt hittük, hogy már kettővel megyünk, de bánatunkra a spori nem észlelte, hogy játékosunk és a labda között volt kapcsolat, így a találatot nem adta meg. Épp túltettük volna magunkat a sokkon, amikor a balszélen egyedül maradt az egyik ellenfél, aki kihasználta a ziccert (1-1). A gól megzavart minket, felbomlott a védekezésünk, össze-vissza futottunk, így a szakmai stáb kikérte az idejét. Rendeztük a sorokat és ennek is köszönhetően nyílt sisakos csata alakult ki a két csapat között, amiből mi jöttünk ki rosszul: egy félpályánál eladott labda, kettő az egyben mennek egy Vastüdő-védőre, egy csel jobbra, majd lövés a rövidbe és kapusunk már nem ér oda (1-2). Az utolsó percekben már face to face támadtunk, legnagyobb lehetőségünk Balázs átlövése volt, ami centikkel ment el a bal kapufa mellett...

VT-barométer: 7.

„Nagyon fájó a vereség, a meg nem adott gól miatt is..., de szeretnék gratulálni a Csapatnak, mert az elbukott meccs ellenére talán egyik legjobb játékunkat nyújtottuk. Így duplán szomorú vagyok, hogy ez a teljesítmény nem ért pontot. A szezon utolsó negyedébe érkeztünk, maradt három meccsünk, erre tisztességesen fel fogunk készülni, aztán meglátjuk, hogy ez mire lesz elég. Hajrá Vastüdő!” - mondta az assistant manager.