Vastüdő a Fészbúkon

Vastüdő on Facebook

Utolsó kommentek

• Csk: @Ifjúsági Diabétesz Blog: Köszönjük! Reméljük, sikerült nyerni! (2014.11.19. 12:54) Továbbra is lejtőn
  • Ifjúsági Diabétesz Blog: majd legközelebb jobb lesz! mi se nyertünk sajnos, de utolsó fordulóban próbálunk egyet előzni! Ha... (2014.11.14. 12:26) Továbbra is lejtőn
  • Csk: @csuzlee495: Nincs semmi gond! :) Csapatunk történelméből idézve: "A VASTÜDŐ-n sem kellett sokat g... (2012.06.01. 23:23) Sértés
  • csuzlee495: @Csk: Bocsi, hogy csak most reagálok. Tényleg véletlenül jött a vastüdő. Nem is rátok gondoltam, ... (2012.06.01. 20:22) Sértés
  • sosemondd: Kalaplengetés, stand-up ovation, leborulás! Óriási volt, sajnálom, hogy kihagytam! Bravó, Csabi! ;) (2012.05.20. 20:09) Mint kés a vajban - Tornagyőztes a Vastüdő
  • Utolsó 20

No one likes us

Egyszer majdnem vezettünk

2015.03.04. 12:03 Csk

A Bármi Lehet elleni mérkőzés közeledtével sokasodtak a gondjaink: betegség, hiányzás, kapusgondok. Végül csak sikerült kiállni az összecsapásra - csere nélkül.

Csapatunk jó szellemben kezdte a mérkőzést, a labda többször volt a Bármi Lehetnél, de voltak passzaink, tudatos támadásvezetéseink, egy-két új figurát is kipróbáltunk, ekkor ellenfelünk játékosai arra rúgták ki a labdát, amerre álltak. Persze gólt nem sikerült ebből elérni, míg jött egy kontra és azonnal hátrányban kerültünk. Nem adtuk fel, hiszen még bőven volt idő! Tettük-vettük a labdát, próbáltunk réseket keresni a BL-falán, nem nagyon jött össze, ezért két csel után úgy gondolta, hogy az átlövést választja a passz helyett, így a labda a kapufáról a hálóba pattant (1-1). Nem kellett sokat várni az újabb gólra, sajnos nem mi lőttük. Azonban azt le kell szögeznünk, hogy az eredmény dacára egyik legjobb félidőnket játszottuk, bár voltak hiányosságaink - főleg védekezésben.

A második félidőt úgy kezdtük, ahogy az elsőt abbahagytuk: gólt kaptunk. Azonban ebből is megpróbáltunk felállni, mezőnyben jól tartottuk magunkat, csak a helyzeteink hiányoztak. A félidő közepén azonban kaptunk két gyors gólt, még így sem volt vészes a szitu, mert Pali egy szélről belőtt labdát átpörgetett a kapus felett (2-5). Ekkor úgy gondoltuk, hogy már igazából nincs mit vesztenünk, így minden mindegy alapon - a kapust is felhozva - támadunk. Ennek persze az lett az ára, hogy a legjobb helyzeteinket is kihagytuk, míg ellenfelünk még három góllal terhelte meg a hálónkat. A mérkőzés összképe alapján nem érdemeltünk ekkora vereséget.

VT-barométer - felkészülési időszakban nem osztályozunk.

„A mérkőzés háromnegyedében csere nélkül is jól tartottuk magunkat. Nem sikerült annyi helyzetet kialakítani, amennyit szerettünk volna, de - főleg az első félidőben - tetszetős támadásfelépítéseink voltak. Sajnos kifulladtunk a végére. Még van egy felkészülési mérkőzés, aztán két hét múlva indul a bajnokág. Hajrá Vastüdő!” - mondta az assistant manager.